Vyhledávání

Kontakt

Jaroslava Cahová
Salon ANO
Ke Křišťálovu 773
Náměšť nad Oslavou
67571

+420 734 454 334

jcahova@seznam.cz

O nás

Náš Salón ANO nabízí dvě základní oblasti služeb a to půjčovnu šatů a zakázkové šití na míru, kterému se věnujeme od roku 2003.

Můžete si u nás vypůjčit nejen luxusní svatební šaty značky Emmi Mariage, vyrobené na zakázku z kvalitních materiálů tak, aby Vám poskytly maximální komfort a pocit vyjímečnosti, ale i šaty pro družičky nebo k 1. sv.přijímání.

Pokud si za naší nabídky nevyberete, zhotovíme Vám šaty z Vámi vybraného materiálu přímo na míru, aby jste se při významných událostech Vašeho života cítily vyjímečné a bude jen na Vás, zda si šaty jen půjčíte nebo koupíte. Chcete mít například družičky ve stejných šatech, ale mají zcela odlišné postavy, věk, vkus? Nevadí, ušijeme ze stejného materiálu každé z nich podle jejího přání...

Chcete mít místo konání svatby ve svojí oblíbené barvě a nemůžete sehnat výzdobu i doplňky dle Vaší představy? Přijďte a řekněte nám o své představě... my uděláme vše proto, aby se splnil Váš sen...  

V naší nabídce jsou také svatební doplňky a bižuterie, dáme Vám typ na skvělou kadeřnici, kosmetičku nebo třeba i na romantickou svatební cestu vyzdobeným kočárem s koňmi.

Svatební den nebo třeba maturita, přijímání, oslavy, plesy, to jsou chvíle, na které se nezapomíná a pohodlný oděv je důležitou součástí těchto chvil. My budeme velice rádi, když využijete našich služeb a spokojeni se budete vracet.

Před návštěvou našeho salónu si, prosím, telefonicky nebo e-mailem objednejte termín, abychom se Vám mohli plně věnovat. Děkujeme.

V případě, že hovor nepřijímáme, věnujeme se některé z klientek a určitě Vám zavoláme nazpět.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat